Warsztaty dla bullerbynowych rodziców

Rodziców dzieci uczestniczących w „Wiosce Bullerbyn”, dla których ważne jest świadome budowanie relacji z dziećmi i wspieranie ich w rozwoju,  zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach psychoedukacyjnych, prowadzonych przez psychologów współpracujących z Fundacją. 

PROGRAM WARSZTATÓW   „PO LEKCJACH…”

Podczas spotkania będziemy rozmawiać o równowadze w życiu dziecka i o tym jaki wpływ na dziecko ma presja, którą wywiera najbliższe otoczenie. Zastanowimy się  jak mądrze wspierać dzieci aby nie marnowały własnej energii, a osiągały równowagę i dobre samopoczucie.  
Będzie to czas poświęcony na rozmowy, wymianę doświadczeń i rozwój.

Tematy, które będziemy poruszać to:

  • co dzieci robią po szkole,
  • co z tymi lekcjami,
  • po co nic nie robić,
  • jak spędzać czas z dzieckiem po pracy i po szkole,
  • co dzieci wspiera a co obciąża i powoduje, ze źle się czują

OSOBY PROWADZĄCE

Magdalena Kidoń – psycholog, psychoterapeuta i trener. Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Instytut Terapii Gestalt w Krakowie zrzeszony w EAGT (Europan Association for Gestalt Therapy) i w FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations). Prowadzi psychoterapię indywidualną i par, konsultacje dla rodziców, grupy rozwojowe i  warsztaty dotyczące świadomego rodzicielstwa.

Błażej Puziak – psycholog, trener i psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz Programu pomocy psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał uczestnicząc w programie stażowym pn. „Pomoc psychologiczna i profilaktyka dla młodzieży” w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii i Profilaktyki w Warszawie. Na co dzień prowadzi konsultacje psychologiczne i grupy rozwojowe dla nastolatków, a także warsztaty dla rodziców i osób pracujących z dziećmi.

ORGANIZACJA

Terminy:  
warsztaty odbywają się w dniu przywiezienia i odbioru dzieci, w godzinach:
– niedziela, godz.: 14:00 – 17:15
– sobota, godz. 10:15 – 13:30

Adres:
Spotykamy się w szkole językowej MiniMax ul. Komornicka 8 w Tarczynie (wejście z tyłu budynku)

Zapisy: prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego