Wspierać czy wychowywać? – o relacji wspomagającej rozwój młodej osoby.

Warsztaty dla bullerbynowych rodziców

Rodziców dzieci uczestniczących w „Wiosce Bullerbyn”, dla których ważne jest świadome budowanie relacji z dziećmi i wspieranie ich w rozwoju,  zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach psychoedukacyjnych, prowadzonych przez psychologów współpracujących z Fundacją.

Podczas tegorocznych spotkań będziemy rozmawiać o tym, jaka postawa pomaga dzieciom rozwijać własny potencjał. 

ORGANIZACJA

Terminy:  
warsztaty odbywają się w dniu przyjazdu i odbioru dzieci, w godzinach:
– niedziela, godz.: 14:00 – 17:15
– sobota, godz. 10:15 – 13:30

Miejsce:
Spotykamy się w Tarczynie, w Zespole Szkół przy ul. Szarych Szeregów 8,

Zapisy: odbywają się za pomocą formularza zgłoszeniowego 

OSOBY PROWADZĄCE

Magdalena Kidoń – psycholog, psychoterapeuta i trener. Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Instytut Terapii Gestalt w Krakowie zrzeszony w EAGT (Europan Association for Gestalt Therapy) i w FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations). Prowadzi psychoterapię indywidualną i par, konsultacje dla rodziców, grupy rozwojowe i  warsztaty dotyczące świadomego rodzicielstwa.

Błażej Puziak – psycholog, trener i psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz Programu pomocy psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał uczestnicząc w programie stażowym pn. „Pomoc psychologiczna i profilaktyka dla młodzieży” w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii i Profilaktyki w Warszawie. Na co dzień prowadzi konsultacje psychologiczne i grupy rozwojowe dla nastolatków, a także warsztaty dla rodziców i osób pracujących z dziećmi.