Konsultacje psychologiczne

IMG_1180-001 (Kopiowanie)Konsultacje skierowane do osób szukających wsparcia w trudnościach osobistych, wychowawczych lub chcących porozmawiać o gotowości dziecka do udziale w wyjeździe. Konsultacje indywidualne oraz dla par.

Termin: ustalany indywidualnie

Koszt:
Konsultacja indywidualna = 120zł (50min.)
Konsultacja dla par/ dwojga rodziców = 170zł (90min.)
Miejsce: Warszawa, Al. Wyzwolenia 7
Zapisy: telefonicznie 517 216 735
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rezerwacji i płatności NPPP Bullerbyn.

 

Prowadzące:

Magda Kidoń – psycholog, psychoterapeuta i trener.

Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacje Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Instytut Terapii Gestalt w Krakowie zrzeszony w EAGT (Europan Association for Gestalt Therapy) i w FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations). Prowadzi psychoterapię indywidualną i par, konsultacje dla rodziców, grupy rozwojowe i  warsztaty dotyczące świadomego rodzicielstwa.

 

Marta Jakubowska – pedagog i pedagog specjalny.

Zajmuje się diagnostyką i terapią osób z Całościowym zaburzeniami rozwojowymi w tym osób z Zespołem Aspergera. Specjalizuje się w prowadzeniu Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży z CZR i ADHD oraz wsparciem rodziców w ich kompetencjach wychowawczych. Ukończyła Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe na APS z zakresu Pedagogiki Specjalnej. Od 10 lat jest związana z Fundacją SYNAPSIS, gdzie zajmuje się diagnozowaniem i terapią osób z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, w tym autyzmu dziecięcego i Zespołu Aspergera. Superwizuje również pracę młodszych terapeutów w I Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS. Specjalizuje się w prowadzeniu zająć Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci młodzieży oraz grup dla rodziców podnoszących ich kompetencje wychowawcze.

Mama dwóch nastoletnich córek.

W Poradni zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z Zespołem Aspergera (ZA) oraz terapią dzieci z nadpobudliwością psychoruchową (ADHD). Prowadzi też konsultacje oraz zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców.