Działania w domu pod Warszawą

Szkolenie? Impreza plenerowa? Weekend z przyjaciółmi?
Jeżeli szukacie samodzielnego domu do wynajęcia w okolicach Warszawy
jeżeli nie potrzebujecie hotelowych warunków…
jeżeli cenicie sobie kameralność i domową atmosferę…
to zapraszamy do naszego kampusu “Wioska Bullerbyn”   w Świętochowie koło Tarczyna.

IMG_1149-2mKampus “Wioska Bullerbyn”  położony jest  ok. 35 km od Warszawy, w niewielkiej wsi, tuż koło starego lasu, na dużej ogrodzonej działce, częściowo zalesionej.  Mamy tu miejsce na ognisko, trampoliny, piaszczyste boisko, zagrodę z kozami i owcami oraz mongolską jurtę.

Do Świętochowa zapraszamy przede wszystkim GRUPY, które nie potrzebują luksusów a cenią sobie kameralność, bliskość przyrody i klimat dziecięcej aktywności – np.: zielone szkoły, zuchy czy harcerzy.

W “Wiosce Bullerbyn” macie do wyboru trzy rodzaje zakwaterowania: DOM (jesień, zima, wiosna) oraz DOMKI SZWEDZKIE lub TIPI (maj, czerwiec, wrzesień).

img_1139-003-kopiowanieDOM

Polecamy jesienią, zimą i na wiosnę dla ok. 20 osób. Przez trzy dni w tygodniu w domu spędzają czas dzieci, które nie chodzą do tradycyjnej szkoły a w Świętochowie uczą się, bawią i rozwijają swoje talenty. Dlatego właśnie znajduje się tu i biblioteczka i regał z pomocami naukowymi a także mapy na ścianach.

 

SAMSUNG CSCNa parterze jest otwarta przestrzeń z kuchnią (w
pełni wyposażoną), jadalnią, ogromną kanapą do leniuchowania,  biblioteczką i wyjściem na taras, oraz częściowo odgrodzony pokój z dużym stołem.  Jest także 1 sypialnia (5 os.) z własną łazieneczką oraz osobna  przestronna łazienka – z dwoma prysznicami i toaletą.

Na piętrze 3 sypialnie (7 os., 3 os.,5 os.) , łazienka z wanną, szeroki korytarz, z wykładziną, który może być miejscem spotkań.

 

hip19DOMKI SZWEDZKIE

Nowe, drewniane domki „szwedzkie” w ciągu roku szkolnego służą za pracownie. Ale można w nich spać na materacach.  Domki są położone w rozsądnej odległości od łazienek. Nie są ogrzewane dlatego polecamy je we wrześniu oraz na ciepłą wiosnę. Możecie się w nich poczuć jak… dzieci z Bullerbyn ;-).

 

IMG_1064NAMIOTY TIPI

Polecamy w maju, czerwcu oraz we wrześniu. Dziesięć najprawdziwszych indiańskich tipi, wyposażonych w łóżka dla 7 osób. W większości namiotów jest oświetlenie. Również teren wokół namiotów może być oświetlony w nocy.

 

 

 

SAMSUNG CSCTEREN 

  • Dom znajduje się na dużej (1 ha) działce, otoczonej lasem z dwóch stron,
  • Działka jest ogrodzona dzięki czemu dzieci mogą się bezpiecznie bawić,
  • Od maja do września na terenie znajduje się 10 prawdziwych tipi, co stanowi wspaniałą inspirację do indiańskich zabaw!
  • Miejsce na ognisko koło domu,
  • Zagroda z kozami i owcami,
  • Przed domem można bezpiecznie zostawić samochody.

SAMSUNG CSCOKOLICA

W okolicy liczne stajnie, las, pola i łąki – gdzie można spacerować, jeździć na rowerach, organizować podchody, gry terenowe itp.

WAŻNE – nie zapewniamy wyżywienia – przygotowanie posiłków we własnym zakresie lub możemy pomóc w zamówieniu cateringu od zaprzyjaźnionej firmy.

W przypadku grup z dziećmi – możemy zapewnić osobę, która pomoże przy wydawaniu posiłków, sprzątaniu kuchni i jadalni.

Zapraszamy jesienią, zimą i na wiosnę. Od środy do niedzieli. Latem nie wynajmujemy obiektu, gdyż podczas wakacji prowadzimy tu kolonie dla dzieci pn. Wioska Bullerbyn.

Zadzwoń albo napisz maila a ustalimy termin i przygotujemy dla Ciebie kalkulację cenową.

 Kontakt:  

Joanna Górecka – Koordynator projektu
Tel.: 512 759502, [email protected]