Inni

Zapraszamy do współpracy psychologów, pedagogów i specjalistów, którzy swoją działalnością zawodową mogą wesprzeć realizowane przez nas działania lub rozszerzyć ofertę Poradni.

Zależy nam na współpracy z osobami, które znają i rozumieją misję Fundacji  Bullerbyn oraz są gotowe wspierać środowisko wychowawcze dziecka z uwzględnieniem jego podmiotowości.

Zachęcamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej [email protected]


TABLICA OGŁOSZEŃ:

Wychowawcy kolonijni 2023

Fundacja Bullerbyn zaprasza do współpracy podczas letnich obozów Wioska Bullerbyn Zapraszamy osoby pełnoletnie, pasjonatki i pasjonatów pracy z dziećmi w wieku 7-12 lat i z doświadczeniem w tym obszarze, do aplikowania na stanowisko WYCHOWAWCY i ASYSTENTA WYCHOWAWCY.

Praca dla pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego na kolonii dla dzieci.

Zatrudnimy opiekę medyczną na kolonii „Wioska Bullerbyn” w Świętochowie koło Tarczyna.

Wakacyjny wolontariat w Wiosce Bullerbyn

  Fundacja Bullerbyn od lat organizuje kolonie dla dzieci pn. Wioska Bullerbyn. We wsi Świętochów, wśród łąk, lasów i owocowych sadów stoją indiańskie namioty tipi oraz drewniane, kolorowe domki, w których mieszkają dzieci z wychowawcami. Jest gwarno, ale wesoło i baardzo dużo się dzieje 😉   To tam właśnie zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy będą […]

Praca dla instruktora majsterki, zajęć stolarskich z dziećmi

Fundacja Bullerbyn poszukuje miłośnika majsterkowania i prac stolarskich do pracy z dziećmi podczas letnich kolonii „Wioska Bullerbyn”. „Wioska Bullerbyn” to kolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat.  W Wiosce dzieci mają dużo swobody w podejmowaniu decyzji co chcą robić w ciągu dnia – mogą szaleć w błociarni, korzystać ze „strefy balansu”, czytać książkę w hamakowni czy po […]

0 komentarzy