Inni

Zapraszamy do współpracy psychologów, pedagogów i specjalistów, którzy swoją działalnością zawodową mogą wesprzeć realizowane przez nas działania lub rozszerzyć ofertę Poradni.

Zależy nam na współpracy z osobami, które znają i rozumieją misję Fundacji  Bullerbyn oraz są gotowe wspierać środowisko wychowawcze dziecka z uwzględnieniem jego podmiotowości.

Zachęcamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej [email protected]

 

TABLICA OGŁOSZEŃ:

stolarka

Instruktor zajęć z majsterki w drewnie na kolonii

Poszukujemy MIŁOŚNIKA MAJSTERKOWANIA Z DZIECMI do pracy podczas letnich kolonii Wioska Bullerbyn.Szukamy osób, które mogą w czasie wakacji wcielić się w rolę Mistrza Majsterki czyli:– Uczyć dzieci  korzystania z podstawowych narzędzi (obcęgi, młotki, pilniki, piły, ściski, imadło itp),– Inspirować dzieci poddając im pomysły prac, które mogą samodzielnie wykonać,– Wspierać dzieci w realizacji ich pomysłów,– Prowadzić […]

Wychowawcy kolonijni 2024

Fundacja Bullerbyn zaprasza do współpracy podczas letnich obozów Wioska Bullerbyn. Zapraszamy osoby pełnoletnie, pasjonatki i pasjonatów pracy z dziećmi w wieku 7-12 lat i z doświadczeniem w tym obszarze, do aplikowania na stanowisko WYCHOWAWCY i ASYSTENTA WYCHOWAWCY.

Praca dla pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego na kolonii dla dzieci

Zatrudnimy opiekę medyczną na kolonii „Wioska Bullerbyn” w Świętochowie koło Tarczyna.