WIOSKA BULLERBYN – REZERWACJA MIEJSC I FORMULARZ

REZERWACJA MIEJSCA KROK PO KROKU 

1.Wypełnij formularz ZGŁOSZENIOWY ON-LINE.
2. Otrzymasz mailem potwierdzenie przyjęcie zgłoszenia. Uwaga –  nie oznacza to jeszcze zarezerwowania miejsca!
3. Czekaj cierpliwie – w ciągu 5 dni roboczych od przesłania zgłoszenia prześlemy mailem potwierdzenie rezerwacji lub ewentualnie rozwiązanie alternatywne.
4. Gdy otrzymasz mailem POTWIERDZENIE REZERWACJI to:
     a) w ciągu 3 dni wpłać zaliczkę na podane w mailu konto.   W przypadku braku wpłaty zaliczki  rezerwacja wygasa, a na zwolnione miejsce zapraszamy osoby z listy rezerwowej.
     b) wydrukuj umowę, podpisz i dostarcz do Fundacji (pocztą, kurierem lub osobiście) w terminie nie dłuższym niż do 45-go dnia przed datą rozpoczęcia Działania (adres i link do umowy otrzymasz w mailu potwierdzającym rezerwację).
5. Pełna rezerwacja miejsca jest ważna gdy otrzymamy podpisaną umowę i zaliczkę.  O zaksięgowaniu zaliczki poinformujemy mailem.
6. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej na 45 dni przed datą rozpoczęcia turnusu.
7. Nieuiszczenie całości opłaty w terminie oznacza rezygnację z udziału w Działaniu a Fundacji przysługuje prawo do dokonania potrąceń (zgodnie z OWU).

WAŻNE

 • Zgłoszenia przesyłane w innej formie niż formularz zgłoszeniowy on-line nie umożliwiają rezerwacji miejsca w Wiosce Bullerbyn.
 • Miejsca rezerwowane są według kolejności zgłoszeń i dostępności miejsc jednak zastrzegamy sobie pierwszeństwo dla rodzeństw (w miarę wolnych miejsc).
 • W przypadku chęci udziału w więcej niż jednym turnusie Wioski Bullerbyn prosimy o kontakt e-mailowy ([email protected]).
 • W przypadku braku miejsc można zapisać dziecko na listę rezerwową. Zapisanie na listę rezerwową nie jest tożsame z zarezerwowaniem miejsca.

OPŁATY

WYSOKOŚĆ ZALICZKI

800 zł za 1 udział (w przypadku turnusów 2 tygodniowych)
400 zł za 1 udział (w przypadku turnusów 1 tygodniowych)

DANE DO PRZELEWU

Numer konta do projektu Wioska Bullerbyn
mbank 32 1140 2004 0000 3702 7671 1247

W przelewie należy podać:
nazwisko, imię dziecka, WB19 oraz numer ID podany w potwierdzeniu rezerwacji  (np. Iksiński Jan WB19, ID 7074060003571).

TERMINY WPŁAT POZOSTAŁEJ KWOTY

 • turnus Ia i I – do 9. maja 2019
 • turnus Ib – do 16. maja 2019
 • turnus IIa i II- do 23. maja 2019
 • turnus IIb – do 30. maja 2019
 • turnus IIIa i III – do 6. czerwca 2019
 • turnus IIIb – do 13. czerwca 2019
 • turnus IVa i IV – do 20. czerwca 2019
 • turnus IVb – do 27. czerwca 2019
 • turnus V – do 4. lipca 2019

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapisy na letnią Wioskę Bullerbyn 2019 zaczynamy 24 listopada o godzinie 10.00.

W formularzu będziemy prosić o podanie podstawowych danych dziecka (w tym PESEL), danych do kontaktu do rodziców oraz o udzielenie odpowiedzi na pytania (poniżej). Już dziś przygotuj odpowiedzi na pytania:

 1. Czy na Wioskę jedzie RODZEŃSTWO dziecka i czy ważne jest aby dziecko było z nim w grupie / pokoju (w miarę naszych możliwości organizacyjnych)?
 2. Czy na Wioskę jadą PRZYJACIELE dziecka (PODAJ KTO) i czy ważne jest aby dziecko było z nimi w grupie / pokoju (w miarę naszych możliwości organizacyjnych)?
 3. Podaj termin/turnus alternatywny, jeżeli w wybranym terminie nie będzie miejsc.
 4. Czy wobec dziecka jest wymagane specjalne postępowanie pod względem zdrowotnym? Czy dziecko choruje przewlekle?
 5. Czy dziecko potrzebuje specjalnej diety lub z powodów zdrowotnych nie może jeść określonych produktów? Prosimy o wypełnienie jakich produktów nie może jeść, czy istnieją zamienniki, co może i lubi jeść?
 6. Czy dziecko ma podejrzenie lub ma zdiagnozowane trudności zw. z funkcjonowaniem w grupie (np.: ADHD, Zespół Aspergera) lub inne zaburzenia rozwoju? 

LISTA REZERWOWA

Na listę rezerwową możesz zapisać dziecko, jeżeli nie odpowiada Ci żaden z dostępnych terminów.  Lista rezerwowa pojawi się po uruchomieniu zapisów.

WAŻNE
Formularz LISTA REZERWOWA odpowiada zgłoszeniu jednego dziecka. W celu zgłoszenia kolejnych dzieci prosimy o ponowne wypełnienie formularza i zaznaczenie, że jesteście zainteresowani więcej, niż jednym miejscem. Jednak prosimy, miejcie na uwadze, że na tym etapie szanse na znalezienie kilku wspólnych miejsc w tym samym terminie są niewielkie.