Urodziny w Świętochowie

K94B9601a

Fundacja Bullerbyn dysponuje przytulnym domem z ogrodem, położonym wśród zieleni, na skraju Świętochowskiej wsi. W roku szkolnym z Domu przy Lesie korzystają dzieci z  grupy unschoolingowej, czyli takie, które nie chodzą do tradycyjnej szkoły a mieszkają, uczą się i bawią właśnie w Świętochowie. To właśnie dlatego panuje tu duch szkoły z internatem (biblioteczka, mapy na ścianach łóżka piętrowe itp).

Jak wyglądają Świętochowskie Urodziny z Bullerbyn?

Do dyspozycji  solenizanta i jego gości na 5 godzin oddajemy dom i teren. W tym czasie będzie on zarezerwowany i dostępny tylko dla Was. Możecie w nim przyjąć swoich małych i dorosłych przyjaciół stając się gospodarzami tego miejsca, korzystając z całego domu, wyposażonej kuchni i jadalni, a w ciepłe dni z tarasu i działki.

Jeżeli pogoda pozwoli, możecie skakać na trampolinie, biegać wśród drzew,  rozpalić ognisko (nie zapewniamy jednak drewna, IMG_1139-2proponujemy przywieźć swoje lub skorzystać z lasu), grać w piłkę, skakać na trampolinie lub zajrzeć do indiańskich tipi lub szwedzkich domków.  Możecie też udać się na spacer do lasu albo umówić się na jazdy lub choćby przejażdżki w stajni Equita (10 minut spacerem).

Dzieciom proponujemy animowaną zabawę z naszymi Bullerbynowymi Ciotkami.  W suche dni bawimy się w ogrodzie (w Indian? Poszukiwaczy skarbów? W Dzieci z Bullerbyn – w co tylko chcemy) a w razie deszczu czy pluchy przenosimy się do domu.  Tam aż kusi duża kuchnia aby upiec słynne bullerbynowe ciasteczka maślane albo pizzę Cioci Doroty.

miejsce: ul. Warszawska 14, 05-555 Świętochów   patrz mapa

Cena: 1500 zł dla grupy do 18 dzieci

Podana cena obejmuje:

  • dostępność domu i terenu do 5 godzin,
  • animację (2,5 h) prowadzoną przez dwie animatorki,
  • zabawę wg scenariusza ustalonego wspólnie z rodzicami,
  • poczęstunek dla dorosłych (kawa i herbata)
  • talerzyki, łyżeczki, szklanki, kubeczki i inne akcesoria kuchenne

Podana cena nie obejmuje:

  • tortuteren listopad (3)
  • poczęstunku dla dzieci

W przypadku większej liczby dzieci cena jest ustalana indywidualnie, prosimy o kontakt.

Jak pracujemy

Po ustaleniu terminu urodzin przesyłamy rodzicom umowę i czekamy na wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 150 zł. Zaliczka gwarantuje pełne zarezerwowanie imprezy (w przypadku choroby dzieci (czego nie życzymy) możemy przekładać imprezę, ale 150 zł zaliczki trzeba będzie zapłacić ponownie).

Następnie z rodzicami  kontaktują się nasi animatorzy. Dopytują o zainteresowania solenizanta czy solenizantki, o ulubione zabawy i aktywności oraz przedstawiają swoje propozycje na przebieg imprezy.

Kontakt

Aby sprawdzić możliwe terminy czy porozmawiać o organizacji urodzin zadzwoń lub napisz:

Joanna Górecka
Tel.: 512 759 502
Mail: [email protected]