Marianna Kłosińska gościem Klubu Klasy Kobiet z Piaseczna

Dodano: 21 stycznia, 2014r.

Data wydarzenia: wtorek, 28 stycznia 2014
Miejsce: Przystanek Kultura, Pl. Piłsudskiego 9, Piaseczno Godzina: 18:00
28 stycznia o godzinie 18.00, Klub Klasy Kobiet w Piasecznie zaprasza nie tylko klubowiczki, ale również wszystkie kobiety posiadające dzieci w wieku szkolnym, na spotkanie z Marianną Kłosińską, prezes Fundacji Bullerbyn.

 Oto, co pisze o sobie gość Magdaleny Knitter – MARIANNA KŁOSIŃSKA: 

Jestem matką 3 dzieci. Macierzyństwo ukierunkowało drogę, którą teraz podążam.

Moja najstarsza córka jest już studentką. Dwoje młodszych dzieci uczy się poza szkołą przy Fundacji Bullerbyn, której jestem prezeską.

W tej chwili najbardziej zaangażowana jestem w dwa projekty – Grupy Unschoolingowe przy świetlicy Bullerbyn i organizacja w Polsce międzynarodowego zjazdu szkół demokratycznych EUDEC i towarzyszącemu mu festiwalowi INSPIRE THE FUTURE.

Od 2007 roku prowadzę Fundację Bullerbyn i jej sztandarowy projekt Wioska Bullerbyn, który okazał się być początkiem naszej pracy nad edukacją alternatywną. Wtedy też zachwyciłam się światem organizacji pozarządowych i odkryłam, że to praca społeczna jest moim żywiołem. Wcześniej prowadziłam własną działalność gospodarczą i wspierałam męża w jego przedsięwzięciu.

Z wykształcenia jestem grafikiem.. Studia artystyczne to efekt niemal chorobliwych: kreatywności i optymizmu. Dlaczego NGO? Cóż… kocham ludzi 🙂

 

Więcej o Pani Mariannie Kłosińskiej, Fundacji, która owiera umysły na nowe perspektyw, a przede wszystkim o przedsięwzięciu, które stanowi niezwykle ciekawą alternatywę dla przeważającego w Polsce modelu edukacji, dowiedzą Panie na kolejnym, styczniowym spotkniuKlubu Klasy Kobiet z Piaseczna.

Serdecznie zapraszamy! 

Źródło informacji: http://naszepiaseczno.pl/news/102963/marianna-klosinska-gosciem-klubu-klasy-kobiet-z-piaseczna