Bullerbynowe Ferie Rodzinne 2018

Bullerbyn zaprasza na rodzinną wyprawę do Włoch 19-28 stycznia 2018 r.

Głównym atutem naszych wyjazdów jest prostota. Jesteśmy uważni na potrzeby ludzi, którzy z nami jadą. Dajemy z siebie wszystko co najlepsze i zapraszamy do współtworzenia atmosfery i planu aktywności. Chcemy, aby znalazło się tutaj miejsce na uczestniczenie na miarę możliwości i potrzeb każdego z uczestników.

Proponujemy narty i snowboard za dnia i spotkania towarzyskie wieczorem – zajęcia dla dzieci realizujemy w formule wolnej szkoły pod opieką Anny Pękali – mentorki z wolnej szkoły demokratycznej Bullerbyn; dorosłym rzucamy pomysł Wieczorowego Klubu Rodzica moderowanego przez Magdalenę Kidoń, gdzie zatroszczymy się o swoje bycie wystarczająco dobrym rodzicem, a jeśli będzie potrzeba otworzymy też temat alternatywnej edukacji z Marianną Kłosińską. 

 

 

 

 

 

TERMIN I MIEJSCE 
19-28 stycznia 2018 r.
Vaneze, Monte Bondone, Włochy

Ośrodek jest częścią megakompleksu narciarskiego Superskirama Dolomiti, który w ramach jednego karnetu oferuje ponad 370 km tras zjazdowych. dysponuje szeroką siecią wyciągów oraz nowoczesnym systemem planowanego dośnieżania, który gwarantuje doskonałe warunki narciarskie na 23 km tras. Jest to kameralny ośrodek, w którym ciężko się zgubić, ale dzięki temu idealnie nadaje się na rodzinny wyjazd na narty. Trasy są szerokie, więc świetnie nadają się dla fanów carvingu. To także wymarzony ośrodek dla freestylerów, gdyż tutejszy snowpark zadowoli nawet najbardziej wymagających.  

 

 

 

HOTEL 

Hotel Augustus, Strada di Vaneze 35
38123 Vaneze TN, Italia
+39 0461 948030

http://www.hotelaugustusvacanze.it/index.html

 

 

 

Miejscem naszego pobytu będzie rodzinny hotel położony zaledwie 100 m od wyciągów, blisko centrum Vaneze.
Wygodne i przestronne pokoje rodzinne, wszystkie z łazienkami  z prysznicem. Ponadto do dyspozycji gości jest restauracja, bar, sala telewizyjną, sala do spotkań grupowych, depozyt sprzętu narciarskiego.

 

OPŁATY 

uczestnicy WCZESNA REJESTRACJA
do 15 listopada (10 miejsc)
Rejestracja standardowa
dorośli 3450 zł 3550 zł
dzieci 4-7 lat 2050 zł 2150 zł
dzieci 8 – 11 lat 2400 zł 2500 zł
dzieci 12-18 lat 3150 zł 3250 zł


CENA obejmuje
:

  • 7  noclegów
  • wyżywienie 2 x dziennie, śniadania i obiadokolacje z wodą
  • 6-dniowy skipass na całe kompresorium narciarskie
  • ubezpieczenie SKI z OC w niemieckim towarzystwie ERV
  • (KL 20.000 euro, NNW 20.000 pln , OC 20.000 euro, koszt karnetu 205 euro, ratownictwo 5.000 euro)
  • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (wg. Ustawy z 08.2016, która weszła w zycie 26.11.2016)
  • całodzienną opiekę z anglojęzycznymi instruktorami narciarskimi dla dzieci w grupach wiekowych, w tym dwugodzinny trening narciarski i snowboardowy (również dla dorosłych)
  • całodzienną opiekę Kadry Bullerbyn nad dziećmi
  • wieczorny czas dla dzieci prowadzony przez Anię Pękalę i Zosię Wronkę
  • Wieczorny Klub Rodzica prowadzony przez Mariannę Kłosińską i Magdalenę Kidoń

Dojazd na miejsce we własnym zakresie. 

Istnieje możliwość  wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (prosimy o kontakt z koordynatorką w celu ustalenia szczegółów)

dzieci w wieku 0-3,99 lat są zwolnione od opłat zakwaterowania i wyżywienia, natomiast jeśli zdecydujecie się na opiekę nad nimi, koszt opieki wynosi 1300 zł. (1200 zł we wczesnej rejestracji)

Działanie Zimowisko z Bullerbyn jest projektem non – profit. Oznacza to, że 100 proc. Waszych wpłat pokrywa 100 proc. kosztów związanych z jego organizacją.

Rezerwacja jest zagwarantowana po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i wpłacie zaliczki rezerwacyjnej w wysokości 500 zł za osobę.

Zaliczkę należy wpłacić nie później niż w ciągu 8 dni, licząc od dnia otrzymania potwierdzenia o dokonaniu rezerwacji. Brak wpłaty w tym terminie powoduje automatyczne wygaśnięcie rezerwacji.

Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 45 dni przed datą rozpoczęcia turnusu –  do 5 grudnia 2017r.

Nasi Podopieczni, którzy brali już udział w poprzednich działaniach statutowych Fundacji Bullerbyn (letnich, zimowych, Świetlica Bullerbyn)  mogą skorzystać z dofinansowania w wysokości 100 zł.

Uwaga! Dofinansowanie dotyczy udziału całej rodziny w projekcie. Zatem obejmuje również udział dziecka, które wprawdzie przyjeżdza do Bullerbyn po raz pierwszy, lecz jego rodzeństwo i rodzice uczestniczyli wcześniej w projekcie Wioska Bullerbyn w ramach wyjazdów letnich, zimowych lub Świetlicy Bullerbyn. Do uzyskania dofinansowania nie upoważnia udział w pozastatutowych działaniach Fundacji takich jak np. Lato w Mieście, Zima w Mieście, usługi Poradni Bullerbyn.

Istnieje również możliwość skorzystania z Funduszu dofinansowań wypoczynku dla rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.

Fundusz dofinansowania wypoczynku stanowią środki uzyskane przez OPP w postaci wpłat podatników w ramach 1% od podatku dochodowego oraz inne środki uzyskane na rzecz działalności statutowej Więcej informacji tutaj…

Rezerwacja udziału w projekcie oznacza akceptację Ogólnych Warunków Uczestnictwa oraz Regulaminu działania Zimowiska z Bullerbyn 2018.

ZAPISY  Wypełnij >>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<<
Każdy uczestnik wymaga oddzielnej rejestracji.
Jeśli decydujecie się opiekę nad dziećmi w wieku 0-3,99 lat, również konieczne jest zgło
szenie malucha. 

Zapraszamy!

 

Kontakt z koordynatorką:

Marianna Kłosińska

tel. 517 216 734
e-mail: [email protected]