Urodziny w Warszawie

MP900382959Warszawskie urodziny w organizujemy w siedzibie Fundacji, przy Al. Wyzwolenia 7.

Urodziny są prowadzone przez nasze Bullerbynowe Ciotki, które dostosowują charakter, tematykę i zabawy do wieku, potrzeb i zainteresowań dzieci. Nasi animatorzy wiedzą jak bawić się z dziećmi i mają głowy pełne pomysłów! To osoby, które mają doświadczenie w pracy z dziećmi,  współpracują z Fundacją przy różnych projektach m.in. jako wychowawcy w projekcie Wioska Bullerbyn. i ukończyły Szkołę dla Rodziców i Wychowawców (program oparty  na książce autorstwa A. Faber i E. Mazlish “Jak mówić do dzieci, żeby nas słuchały i jak słuchać żeby do nas mówiły“).

Czas trwania imprezy: 2 godziny

Maksymalna liczba dzieci: 15 osób

Cena: 690 zł

 

Podana cena obejmuje:

  • zabawę wg scenariusza ustalonego wspólnie z rodzicami,
  • animację (2 h) prowadzoną przez dwie animatorki
  • pokoik dla rodziców z kawą i herbatą
  • talerzyki, łyżeczki, kubeczki i inne akcesoria kuchenne

Podana cena nie obejmuje:

  • tortu
  • poczęstunku dla dzieci

Jak pracujemy

Po ustaleniu terminu urodzin przesyłamy rodzicom umowę i czekamy na wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 150 zł. Zaliczka gwarantuje pełne zarezerwowanie imprezy (w przypadku choroby dzieci (czego nie życzymy) możemy przekładać imprezę, ale 150 zł zaliczki trzeba będzie zapłacić ponownie).

Następnie z rodzicami  kontaktują się nasi animatorzy. Dopytują o zainteresowania solenizanta czy solenizantki, o ulubione zabawy i aktywności oraz przedstawiają swoje propozycje na przebieg imprezy.

Kontakt

Aby sprawdzić możliwe terminy czy porozmawiać o organizacji urodzin zadzwoń lub napisz:

Joanna Górecka
Tel.: 512 759 502
Mail: [email protected]