Warsztat: Trudne emocje dziecka. Jak radzić sobie ze dziecięcą złością, lękiem i smutkiem. Warsztat dla rodziców dzieci w wieku 4-8 lat.

Dodano: 26 marca, 2015r.

Warsztat 26 kwietnia 2015 r. (niedziela) w godz. 10.00-14.00.

Trudne emocje przeżywają wszyscy. Dzieci czasem nie potrafią sobie poradzić z zalewającą je złością, lękiem, smutkiem. Czasem z „grzecznego dziecka” zamieniają się w „rozzłoszczonego dzieciaka”, do którego nic nie dociera albo zalewa je czarna rozpacz. Dlaczego tak się dzieje i co wtedy robić?

Cele warsztatu:

Warsztaty mają na celu poznanie sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami dziecka poprzez skupienie uwagi na całości sytuacji, przeżywanych emocjach, ich przyczynach i mechanizmach wpływu na uczucia. Uczestnicy zastanawiać się będą nad tym jakie są warunki efektywnego radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Uczestnicy:

Na warsztaty zapraszamy opiekunów dzieci w wieku 4-8 lat.

Formuła zajęć:

Zajęcia odbywają się w grupie do 16 osób. Warsztaty trwają 4 godziny w ciągu jednego dnia.

Termin i miejsce:

26 kwietnia 2015 r. (niedziela) w godz. 10.00-14.00
Warszawa, Al. Wyzwolenia 7

Zapisy:

telefoniczne: 517-216-735
lub mailowe: [email protected]

Koszt:

180 zł za 4-godzinny warsztat

Opłatę za udział w zajęciach należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Fundacji Bullerbyn w terminie 8 dni od otrzymania potwierdzenia dostępności miejsca (jednak nie później niż 3 dni przed rozpoczęciem spotkań).

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rezerwacji i płatności NPPP Bullerbyn.

Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania grupy min. 8 osób.

Prowadzenie:

Małgorzata Chądzyńska – specjalista psycholog kliniczny dorosłego, terapeuta rodzinny i indywidualny, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami z osobami z zaburzeniami nastroju, o podłożu lękowym oraz w terapii małżeńskiej i rodzinnej.

Aneta Grzeszczuk – psycholog kliniczny dziecka, muzykoterapeuta, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z trudnościami społeczno-emocjonalnymi oraz z zaburzeniami rozwoju.

Warsztaty są realizowane  w oparciu o scenariusz „Emocje dziecka” z Fundacji Dzieci Niczyje.